Akce a semináře

Pohlazení pro ženskou dušilarge

3.1. od 18-21 hodin, Centrum magnolie-Ječná 15

Taky zažíváš někdy tu potřebu laskavého klidného doteku, naslouchání a pochopení?

Domnívám se, že rčení o ženách: ,,neví co chce a nedá pokoj dokud to nedostane,, pouze poukazuje na rozdílnost v komunikaci mužů a žen. Na to, že občas ženám slova nestačí, aby mužům dokázali vysvětlit, co by jim udělalo dobře a co by chtěly. A mužům nestačí uši, aby je pochopili. Za to když se potkají ženy jejich komunikace probíhá na mnoha úrovních mimo linii vět a slov, snadno se pochopí a podpoří.

Zvu tě na ženský večer, který dá rámec pro naplnění tvých přání. Večer bude tvořivý, jemně kontaktní a dotykový. Vytvoříme společně prostor povídaní o věcech, které chtějí být slyšeny. Vzájemně se opečujeme dle svých přání i skrze dotek.

Záměrem večera je potkat se v ženském seskupení a vyživit části nás samých, které lze sdílet právě se ženami. Příjemně se uvolnit a třeba i nasměrovat vaše další kroky v životě.

První večer se uskuteční ve čtvrtek  3.1. od 18-21 hodin v Praze.  Večery budou volně navazovat zhruba jednou za tři týdny. Ráda se s vámi domluvím jakou frekvenci by  jste preferovaly.

Cena je 300 kč

Zaujalo by tě to i dlouhodobě? Napiš mi to do zprávy, já si tak budu moci udělat obrázek pro tvorbu večerů.

Přeji ti krásný čas a doufám ,že se setkáme na tomto večeru a nebo jinde.

S pozdravem Bára Vodová

www.Baravodova.cz   

737298354