Přístup k masážím

dsc040091

Jak vidím Regenerační masáž
V čem spočívá regenerační proces?  A jak ho nastartovat?  Není to ani tak velká věda. Jde jen o to, ponořit se do důvěry a uvěřit, že naše tělo, náš vnitřní léčitel, ví.  Ano, skutečně je tomu tak. Ani bychom nepotřebovali lékaře a léčitele, kdybychom naslouchali právě svému vnitřnímu léčiteli. Kdo jiný ví, co je pro nás nejlepší, nežli my sami?
Aha, tak proč to tedy lidé nedělají, když je to tak prosté? Protože lidská mysl je velmi hlasitá a onoho léčitele často není slyšet, i když křičí na poplach. A většina z nás je zvyklá věřit všem ostatním více než sama sobě.
Regenerace začne, když se tělo a mysl uvolní. Potom vnitřní léčitel přesně ví, co dělat a dokonce okamžitě také začíná pracovat. A v tom vidím pravou cestu léčení, transformace a uzdravování  lidského těla i duše. Je to jemný proces. Krok po krůčku bez velkých turbulencí, pokud možno.Učíme se navracet se sami k sobě a své vnitřní moudrosti.
Esenciální oleje se kterými pracuji, mohou pomoci s konkrétním tématem. Jak to funguje? Představuji si, že každá rostlinka má specifickou vlastnost a účel v přírodním společenství.  Esence jsou o mnoho silnější nežli čaje z bylin a působí rychle na mozková centra. Člověk se ponoří do svých smyslů, v našem podvědomí jsou uloženy potřebné informace, vlastně se rozpomínáme na své původní zdraví.
S tímto uvědoměním lze postupně masáží uvolňovat svalové skupiny, vazy, klouby, orgány a tím rozproudit životní energii.  Muže to být jemná masáž s olejem, thajská masáž nebo bodová masáž.
Když je tělo uvolněné a prostupné, vnitřní léčitel spokojeně pracuje.

Možná vás také napadá, že masáž je jen jeden z tisíce způsobů, jak docílit kýženého stavu zdraví a pohody. Jistě, vidím to také tak. Pokud zvolíte mou regenerační masáž budu potěšena.